AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Shishe Uji + Shtrydhese Frutash 2ne1

L 1,990.00L 3,980.00 (-50%)

In stock

Shishja e Ujit 2ne1 i shton ujit tuaj shijen natyrale te frutave pa asnje mundim.

Vendosni limona, luleshtrydhe, manaferra dhe shume fruta te tjera direkt brenda ne shishe per uje te shendetshem.

Ideale per stervitje, vrapim, ose per ta marre cdo dite me vete kudo.

Shishja e Ujit 2ne1 i shton ujit tuaj shijen natyrale te frutave pa asnje mundim.

Vendosni limona, luleshtrydhe, manaferra dhe shume fruta te tjera direkt brenda ne shishe per uje te shendetshem.

Ideale per stervitje, vrapim, ose per ta marre cdo dite me vete kudo.

Be the first to review “Shishe Uji + Shtrydhese Frutash 2ne1”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu