20%

Discount

For Books Of March

Enter Prmotion Code

Sale2021

Shishe Uji + Shtrydhese Frutash 2ne1

L1,990.00L3,980.00 (-50%)

In stock

Shishja e Ujit 2ne1 i shton ujit tuaj shijen natyrale te frutave pa asnje mundim.

Vendosni limona, luleshtrydhe, manaferra dhe shume fruta te tjera direkt brenda ne shishe per uje te shendetshem.

Ideale per stervitje, vrapim, ose per ta marre cdo dite me vete kudo.

Compare

L1,990.00L3,980.00 (-50%)

Përshkrim

Shishja e Ujit 2ne1 i shton ujit tuaj shijen natyrale te frutave pa asnje mundim.

Vendosni limona, luleshtrydhe, manaferra dhe shume fruta te tjera direkt brenda ne shishe per uje te shendetshem.

Ideale per stervitje, vrapim, ose per ta marre cdo dite me vete kudo.

Reviews (0)

Be the first to review “Shishe Uji + Shtrydhese Frutash 2ne1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu

Shishe Uji + Shtrydhese Frutash 2ne1

Shishe Uji + Shtrydhese Frutash 2ne1

L1,990.00L3,980.00 (-50%)

Add to Cart