Shtrese e Padukshme per te rritur gjatesine

L1,190.00

In stock

Compare

100% markë e re dhe me cilësi të lartë
Karakteristikat:
–Bërë nga materiali i butë silikoni me cilësi të lartë për pastrim të lehtë.
– Thithja e goditjeve, anti-rrëshqitje, shtypëse dhe rezistente ndaj konsumimit.
–Mbron thembrën nga plasaritjet dhe flluskat.
– Jastëk për ngritjen e këpucëve, demonstrimi i aksesorëve të tjerë në foto nuk përfshihet!

Specifikim:
Lloji: Jastëk për ngritjen e këpucëve
Modeli: 2,4, A, B, C, D (opsionale)
Materiali: Silikoni
Ngjyra: transparente
Madhësia: 2,4: aplikacion. 14 x 14 x 5 cm / 5,51 x 5,51 x 1,97 in; A, B, C, D: Gjatësia x Gjerësia: aplikacioni. 9,2 x 9 cm / 3,62 x 3,54 in

Rritja e gjatesise : 4.5 cm
Sasia: 1 copë

Be the first to review “Shtrese e Padukshme per te rritur gjatesine”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu