iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

Shtroje me gure per wc

1200 L

Përshkrimi

Tapet i qëndrueshëm për banjë me formë ovale dhe me  gurë  për pastrimin  e këmbëve,

Specifikimet:
Për surprizën tuaj, tulla e dushit mund të lëshojë shpejt pika uji me vrima drejtokë. Dhe është anti-dore, që do të ju mbrojë nga rënia.
E pajisur me gurë peme ngjitës, bathtuba mund të ndihmojë në heqjen e lëkurës së vjetër të vdekur në pllenat e këmbëve, në masazhin e këmbëve dhe në zbutjen e lodhjes.
Bërë nga materialet TPE, nuk është e lehtë të thyhet ose të deformohet.
Gjatësia e këtij produkti është 80cm dhe gjerësia është 40cm.
Është i përshtatshëm për shtëpinë, palestrën, hotelin, spa dhe më shumë.

Emri i artikullit: Tapet i banjës
Materiali: Plastik

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Shtroje me gure per wc”
You're viewing: Shtroje me gure per wc 1200 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close