iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

Simuluese makine per femije

3490 L

Kategoria:

Përshkrimi

 

Ju prezantojmë makinen tonë të vogël për përvoja drejtimit për fëmijë! Ky është loja perfekte simulator për drejtim që mund të ndihmojë fëmijët tuaj të vegjël të eksplorojnë dhe të zhvillojnë aftësitë e tyre motorike. Mund të ndihmojë gjithashtu në zhvillimin e aftësive të koordinimit të syrit dhe dorës. Po ashtu, është dizajnuar në mënyrë që të mos rrëzohet ose dëbaset gjatë lojës! Ky dhuratë e bukur është një mjet i domosdoshëm për çdo drejtues të vogël.

Specifikime:
Emri i produktit: Lloj loje simulator për drejtim
vijim matjeje prej 1-3cm.

Shikoni më shumë detaje të produktit

1.Lojëra Simulatore për Drejtim: Përmirësoni aftësitë e drejtimit të fëmijës suaj me këtë lojë rroje. Me kthesa majtas e djathtas, muzikë, dhe speakerë, e inkurajon ata të ndezin fuqinë dhe të shtypin butonin start/klakson për një përvojë të vërtetë të drejtimit.

2.Zhvillim i Aftësive: Kjo lojë rroje siguron orë argëtimi për lojtarët e rinj që ngjajnë dhe zhvillojnë aftësitë motorike. Ajo gjithashtu përmirëson aftësitë duke stimuluar potencialin e fuqishëm të mësimit të fëmijëve me efekte realiste të tingujve.

3.Tinguj Mësimi: Me funksionet e tij interaktive të arsimit dhe mësimit, kjo lojë rroje përmirëson përvojën e mësimit të një fëmije. Ndërsa ata kontrollojnë rrojen dhe shtypin butonat, ata zhvillojnë aftësitë e koordinimit të syrit dhe dorës dhe fitojnë njohuri mbi makinat dhe tingujt e ndryshëm.

4.Tërheqëse dhe e Fortë: Kjo rroje interaktive për fëmijë është bërë prej materialeve të forta dhe qëndrueshme që nuk janë të lehtë të bien ose dëbaset gjatë lojës. Ka 4 kapele suction në pjesën e poshtme që mund të bashkohen fort në cilëndo sipërfaqe të butë, si një tavolinë apo dysheme.

5.Dhuratë Surprise: Ky lojë rroje është një dhuratë e bukur për çdo fëmijë, djem apo vajzë, që duan të imagjinojnë të drejtojnë. Pavarësisht nëse është për një ditëlindje, një festë ose çdo tjetër rast, kjo lojë do të bëjë të lumtur dhe të emocionuar nënën tuaj ose babanë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Simuluese makine per femije”
You're viewing: Simuluese makine per femije 3490 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close