iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

stabilizuese krevati

300 L

Kategoria:

Përshkrimi

 

 • Numri i modelit: Stabilizues i krevatit
 • i rregullueshëm: Artikulli për zvogëlimin e zhurmës
 • Pjesë të Kolarëve: Mbështetja Tele-skopike
 • Mjedis i Fiksimi i shtratit
 • Përshkrim:

1pcs Mjet i rregullueshëm i Krevatit të Rrjetit të Fshehtë Anti-shake fiksues i krevatit çiftës koherente të pajtimit të harduerit

Materiali: Çelik i Pacizë PP

Ngjyra: Ashtu siç tregohet në foto

Madhësia: e rregullueshme 33-44 mm, e rregullueshme 47-64 mm, e rregullueshme 64-87 mm, e rregullueshme 84-110 mm (opcionale)

Sasia: 1pcs

Specifikime:

Karakteristikat:

100% E re dhe cilësi e lartë.

1. Përmirësojeni cilësinë e gjumit: Nëse mendoni se një shtrat që lëviz nuk do të ndikojë në gjumin tuaj, mund të duhet të mendoni përsëri! Së vërteti, nëse nuk keni mbështetje të duhur, do të bëni një shtrat të shtrënguar kur provoni të fle. Ne e bëmë atë!

2. Mbrojtja e murit: jastëk EVA mund të zvogëlojë efektivisht zhurmën dhe të mbrojë murin nga dëmtimi, duke parandaluar lëvizjen e kryes së shtratit.

3. E lehtë për instalim: këmbët e rryerjes me filet tona janë të vija, ju mund të ndryshoni kornizën tuaj të shtratit në disa minuta, dhe të bëni shtratin tuaj më të qëndrueshëm.

4. Përdorimi i vendit: Ky mjet i rregullueshëm i shtratit me file ta çelur mund të përdoret në shumë vende, aq gjatë që qendrimi i qendrës është i pavendosur ose objektet që lekundje lehtë mund të përdoren, si shtratet, dollapët, karriget, divanët dhe objektet e tjera kundër murit.

5. Si të përdoret: Matni distancën mes mobiljeve që bien dhe murit, dhe pastaj zgjidhni një mjet të rregullueshëm me file të përshtatshëm për të ndaluar në vend.

 

<img style=”width: 800px

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “stabilizuese krevati”
You're viewing: stabilizuese krevati 300 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close