iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

Tapet i gomuar per femije i trashe

2500 L

Kategoria:

Përshkrimi

 

Karakteristikat:
1.E lehtë për t’u përgulur
2.Kundra ujit
3.Anti-rrëzim
4.Jo-toksik dhe pa shije
5.Material i mirë (XPE)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Tapet i gomuar per femije i trashe”
You're viewing: Tapet i gomuar per femije i trashe 2500 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close