iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

Tapet rrjete antirreshkitje

690 L

Përshkrimi

 • Madhësia: E zakonshme
 • Teknikat: BËJ VET
 • Numri i Modelit: qilim pa shkumë
 • Stili: Stili Modern
 • Modeli: i rrahasuar
 • Karakteristika: Miqësor ndaj mjedisit, me stok
 • Materiali: PVC
 • Aplikacioni: Banjo
 • Origjina: Kinë e Kontinentit
 • CN: Zhejiang
 • ngjyra: E bardhë e ndezur
 • Karakteristikat: prerje
 • Karakteristikat1: i ujitshëm dhe anti-skid

Qilimi i Shkumës PVC Pa Skalitje Dyshe Mbathje Dyshe Antiskid Nyth Pastruese Karpete Yoga Anti-Skid Bazë Përbërëse

[peshë e produkteve]: 180g

[materiali i produktit]: PVC qilimi pa skumë qeli katrore pa aromë

Qëllimi:

1. Bagazhi i makinës – vendoset në pjesën e pasme të bagazhit. Edhe nëse frenoni fort gjatë drejtimit, bagazhi në bagazhin nuk do të lëvizë lirshëm.

2. Ura e makinës dhe sedili – prerja DIY e formave të preferuara për të lehtësuar vendosjen e sendeve të vogla (si celularët, parfumi, etc.) për të parandaluar rënien.

3. Në dysheme në shtëpi – anti sklidhje dhe ruajtje të ngrohtësisë; Nëse keni një qilim në shtëpi, është më i përshtatshëm ta vendosni nën qilimin.

4. Tavolina e çajit, kuzhina, vaza – tiganët dhe tiganët në kuzhinë, gotat e çajit, pezgjat e gjuhës dhe sendet fragile të tjera në tavolinën e çajit mund të mbrohen me siguri.

5. Hapeni kapakun që nuk është i lehtë për hapje, si shishja e kapakut të shisheve — mbuloni të gjithë një tappë të vogël anti-sklidhëse, dhe kapaku që është i vështirë për hapje mund të hapet lehtësisht.

6. Mund të bëni edhe qilima yoga – mjaft i madh, i butë dhe komod për të u ulur

<im

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Tapet rrjete antirreshkitje”
You're viewing: Tapet rrjete antirreshkitje 690 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close