AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Tavë Luigi Ferrero Rosso FR-2095 20×9,5cm, 2,2L

$ 33.49

In stock

Category:

Alumini i presuar me cilësi të lartë për përçueshmëri termike optimale Trashësia – 2,8 mm Shtresë e qëndrueshme jo ngjitëse Grykë derdhjeje e përshtatshme për pllakë elektrike, gaz, qelqi qeramike, halogjene dhe me induksion I mundshëm në larje enësh

Be the first to review “Tavë Luigi Ferrero Rosso FR-2095 20×9,5cm, 2,2L”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu