AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Tavë për grila 24x24cm me bazë qeramike Muhler 106935

L 2,500.00

In stock

Category:

Përshkrimi – Tavë skare 24x24cm me bazë qeramike Muhler

Grill tava 24x24cm me bazë qeramike Muhler 106935 është një tigan i përshtatshëm që ju lejon të përgatisni ushqime më të shëndetshme me më pak vaj. Dimensionet e tavës për skarë janë 24x24cm. Baza alumini e tavës së grilës në kombinim me shtresën qeramike siguron shpërndarje optimale të nxehtësisë në sipërfaqen e tiganit dhe pjekje të barabartë të ushqimit, dhe shtresa jo ngjitëse parandalon ngjitjen e ushqimit në sipërfaqen e tiganit. Tepsi 24x24cm me bazë qeramike Muhler 106935 është bërë me një dorezë që mund të paloset, gjë që e bën më të lehtë ruajtjen e kësaj tave. Grill Tava 24x24cm me bazë qeramike Muhler 106935 mund të përdoret në soba me gaz, elektrike, qeramike dhe halogjene. Është i sigurt në larje enësh.

Karakteristika – Tepsi skare 24x24cm me baze qeramike Muhler

Marka: Muhler
Materiali: alumini
me bazë qeramike
me një shtresë që nuk ngjit
Ngjyra: e zezë
Përmasat: 24 x 24 cm
doreza mund të paloset për ruajtje të lehtë
I përshtatshëm për soba me gaz, elektrike, qeramike dhe halogjene
i sigurt në larës enësh
Deklarata

Kodi dhe emri: Tavë për grila 24x24cm me bazë qeramike Muhler 106935
Masa e njësisë: 1 copë
Vendi i origjinës: Kina
Barkodi: 3800139227869
Informacioni i saktë për importuesin tregohet në deklaratën e produktit

Be the first to review “Tavë për grila 24x24cm me bazë qeramike Muhler 106935”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu