AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Tavë për skarë gize Muhler, MR-2617CI, 26 cm

L 2,500.00

In stock

Category:

Tava për skarë prej gize Muhler është e fortë, me cilësi të lartë dhe e përshtatshme për gatimin e ushqimeve të shëndetshme. Grila është e lehtë për t’u pastruar dhe jashtëzakonisht e qëndrueshme. Gize lejon ngrohjen e njëtrajtshme të tiganit dhe përgatitjen e duhur të ushqimit.

KËRKESAT
Tigani është i parapërgatitur, i lehtë për t’u pastruar dhe mirëmbajtur.
Nuk përputhet me pjatalarëse.
Gize ka një kapacitet të lartë kalori dhe mbetet i ngrohtë për një kohë të gjatë pas ngrohjes.
Doreza mund të paloset.

Burimi i nxehtësisë Induksioni halogjen i gazit
elektrik qeramik

Karakteristikat

Lartësia 3.5 cm
Diametri 26 cm
Pesha 1.66 kg
Materiali Hekur model
Lloji Pa mbulesë
Tipi i produktit Pan
Be the first to review “Tavë për skarë gize Muhler, MR-2617CI, 26 cm”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu