AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Tenxhere Keten Muhler Alumini Nia Tavë Me Kapak 3.1L 22cm

$ 36.63

In stock

Category:

Tenxhere me tavë 3.1L.

Alumini i presuar me cilësi të lartë për përçueshmëri termike optimale

Trashësia – 2.5 mm

Veshje jo ngjitëse me efekt mermeri

I përshtatshëm për pllakë elektrike, gaz, qeramike qelqi, halogjene dhe me induksion

I përshtatshëm për pjatalarëse

Be the first to review “Tenxhere Keten Muhler Alumini Nia Tavë Me Kapak 3.1L 22cm”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu