AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Tepsi Luigi Ferrero Atlanta, 24 x 5,5 cm, alumini

$ 31.99

In stock

Category:

KËRKESAT
Tava është e pajisur me një shtresë mermeri që nuk ngjit;
Produkt i pajtueshëm me burimet e nxehtësisë: elektrike, gaz, qeramike dhe induksion;
Produkti është i pajtueshëm me një makinë larëse enësh.

Karakteristikat
Lartësia 5.5 cm
Diametri 24 cm
Materiali Alumini
Lloji Pa mbulesë
Tipi i produktit Pan

Be the first to review “Tepsi Luigi Ferrero Atlanta, 24 x 5,5 cm, alumini”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu