AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Tharëse flokësh HOMA HD-144F, 1400 W, dorezë e palosshme

$ 0.00

In stock

Category:

Butonat e ndezjes/fikjes së motorit DC të tharëses së flokëve, Rrjedha e ftohtë, Doreza e palosshme me temperaturë të ulët dhe të lartë Hub me dizajn elegant 1400W, 230V,50Hz

Be the first to review “Tharëse flokësh HOMA HD-144F, 1400 W, dorezë e palosshme”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu