AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Thithëse me ajër të nxehtë HOMA HF-353D 3.5L 1450W

$ 0.00

In stock

Category:

Fitues me ajër të nxehtë – Frytezues me ajër HOMA me fuqi 1450W dhe kapacitet 3.5/5 litra. Gatuani pjatat tuaja të preferuara duke përdorur 7 programe të paravendosura me një prekje. 7 funksione në 1 pajisje për ushqim të shëndetshëm dhe me deri në 85% më pak yndyrë pa erëra të forta që mbeten në kuzhinë. Shijoni të njëjtat tekstura dhe shije të shijshme, krokante si ushqimi tradicional i skuqur. Pjatat janë gati në më pak kohë sesa do të duhej në një furrë të zakonshme, por ato janë më të freskëta dhe më të shijshme. Koha e gatimit zvogëlohet falë ngrohësit dhe ventilatorit të fuqishëm, i cili siguron që ajri i nxehtë të kalojë nëpër ushqim dhe gatimi të jetë më efikas. Një pajisje e dobishme për njerëzit e zënë që duan të gatuajnë diçka të shpejtë dhe të shijshme.

Be the first to review “Thithëse me ajër të nxehtë HOMA HF-353D 3.5L 1450W”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu