AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Thithëse me ajër të nxehtë HOMA HF-355D 3.5L 1450W

$ 0.00

In stock

Category:

Fitues me ajër të nxehtë Shportë për skuqje me kapacitet 3.5L Vëllimi total me tas 5.0L Tavë për trajtim termik me shtresë jo ngjitëse 8 Menu gatimi automatike: Pica, patate të skuqura ose produkte të ngrira, Karkaleca, Peshk, Pulë, Mish, Perime, Produkte Makarona Pastrim i lehtë Shporta e skuqjes e sigurt në larës enësh Përgatitja e shpejtë, e lehtë dhe e shijshme e ushqimit Kohëmatësi 60 minuta Treguesi i dritës për funksionimin Ekran LED Cilësimi i temperaturës nga 80°C deri në 200°C Ngrohës inox Mbrojtësi ventilator Sinjali automatik për të përfunduar gatimin Dorezë e izoluar nga nxehtësia Këmbë kundër rrëshqitjes me gomë Nxehtësia -shtresa rezistente ne kabinet 220-240V 50/60Hz 1450W

Be the first to review “Thithëse me ajër të nxehtë HOMA HF-355D 3.5L 1450W”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu