iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

Tie-down strap

690 L

Përshkrimi

Materiali: Poliestër+fije elastike
Madhësia: 25 cm

përshkrim i produktit

1) Gjendja: 100% e re dhe me cilësi të lartë

2) Materiali: Poliestër + fije elastike

3) Paketa që përfshin: 30 copë

4) Madhësia: Gjerësia: 2CM/Gjatësia:25CM

5) Paketimi përfshin: kopsë e lëvizshme në formë I në masë + brez elastik me vrimë butoni (koprësa e lëvizshme duhet të instalohet vetë).

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Tie-down strap”
You're viewing: Tie-down strap 690 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close