AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Tigan i thellë Atlanta, Luigi Ferrero, 28 cm Ø, alumini

$ 48.53

In stock

Category:

Tava Atlanta plotëson një sërë cilësish: është e fortë, ka një pamje të këndshme, lejon përgatitjen e pjatave pa shtesa yndyre dhe është rezistente me kalimin e kohës.

Çdo produkt i firmosur nga Luigi Ferrero është krijuar për të bërë përshtypje përmes dizajnit, funksionalitetit dhe besueshmërisë, duke mbështetur idenë e një kuzhine moderne, të pajisur plotësisht. Koleksioni i parezistueshëm i produkteve përfshin artikuj për përgatitjen e ushqimit, për servirjen e tyre si dhe për ruajtjen dhe organizimin e kuzhinës.

Përmendje
Tava është e pajisur me një shtresë mermeri që nuk ngjit;
Produkt i pajtueshëm me burimet e nxehtësisë: elektrike, gaz, qeramike dhe induksion;
Produkt i pajtueshëm me pjatalarëse.

Karakteristikat
Diametri 28 cm
Materiali alumini
Lloji Asnjë mbulesë
Tipi i produktit Pan

Be the first to review “Tigan i thellë Atlanta, Luigi Ferrero, 28 cm Ø, alumini”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu