iShpejti

🎁  Karta e Klientit: PĂ«rfitime tĂ« Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

Varese Per Sedilje

990 L

PĂ«rshkrimi

 

 • Materiali: Kjo gjĂ« Ă«shtĂ« bĂ«rĂ« nga plastic i cili Ă«shtĂ« i trashur dhe i qĂ«ndrueshĂ«m. Ky artikull Ă«shtĂ« mjaft i gjĂ«rĂ« dhe i thellĂ« pĂ«r cantĂ«n tuaj, çantĂ«n e shpinĂ«s dhe tĂ« tjera.
 • Organizoni hapĂ«sirĂ«n e makinĂ«s: Ai e shndĂ«rron karrigen e kokĂ«s sĂ« makinĂ«s suaj nĂ« njĂ« hapĂ«sirĂ« mbajtĂ«se, ju ndihmoni tĂ« ruani brendĂ«sinĂ« e makinĂ«s sĂ« juaj tĂ« qĂ«ndrojĂ« tĂ«rĂ«sisht e pastĂ«r dhe e organizuar, kurse kuka e karriges sĂ« kokĂ«s mund tĂ« mbajĂ« ushqime, çantat e dorĂ«s, çantat e shkolles, umbrella, shishe ujĂ«, çantat e blerjes, furnizimet pĂ«r bebe etj. Nuk ka nevojĂ« tĂ« shqetĂ«soheni qĂ« çantat e blerjes tuaj janĂ« vendosur nĂ« dysheme.
 • E lehtĂ« pĂ«r instalim: E lehtĂ« pĂ«r instalim dhe hiqni, veprim me njĂ« dorĂ«.
 • Rrotullim 360 GradĂ«: Kukat mund tĂ« rrotullohen 360 gradĂ« horizontalisht pas instalimit. Mund tĂ« lĂ«vizni kukat nga pĂ«rpara nĂ« pas karriges, tĂ« fshehni kukat nĂ«n shiritin e karrigĂ«s sĂ« kokĂ«s kur nuk i nevojiten, duke kursyer hapĂ«sirĂ«n dhe duke qenĂ« perfekt kompatibĂ«l me makinĂ«n tuaj.

You're viewing: Varese Per Sedilje 990 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close