iShpejti

🎁  Karta e Klientit: PĂ«rfitime tĂ« Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

Tapa Lavatrice

500 L

PĂ«rshkrimi

 • Material: silikon
 • Forma: Rrethore
 • Origjina: Kina e Kontinentit
 • Certifikimi: CE
 • Materiali:: APS
 • MbĂ«shtetja:: Gros/Dropshipping
 • DĂ«rgimi:: DĂ«rgesĂ« e ShpejtĂ«

1/2/4Pcs Këmbë Gomë Anti Vibracion Pajisje të Stabilizuara të Përshkruar Si pezull për Pajisjen e Larjes së Universalit të Ushqimit të Qetësuar të Qetësuar

Karakteristikat:

1. Aplikohet për tavoline dhe karrige, divan, maƥinë larëse, krevat, tavolinë çaji dhe të tjera mbështetje të këmbëve të mobiljeve.
2. Diametri i poshtës së mbulesës është 8cm, punon me shumicën e larësve dhe tharësve.
3. Vibracionet e mira me aftësi absorbuimi për të bërë makinën tuaj të larjes më të qëndrueshme dhe të balancuar, të mbajnë dhomën tuaj të pasur dhe bukur.
4. Fort dhe i durueshĂ«m pĂ«r pĂ«rdorim, i lehtĂ« pĂ«r t’i mbajtur, i rezistueshĂ«m ndaj ujit, i mbrojtur nga ljekundjet.You're viewing: Tapa Lavatrice 500 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close