iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

abazhur astronaut

2200 L

Përshkrimi

 

 • Vollazi: 220V
 • Burimi i dritës: llambat LED
 • Materiali i trupit: ABS
 • Fuqia: 0-5W
 • Lloji: Atmosferë
 • Lloji i artikullit: Drita e natës

• Ndriçim Ambiental i Plotë i Yjeve :Projekton një ambient të bukur dhe qetësues të qiellit me yje, perfekt për krijimin e një atmosfere relaksuese në çdo dhomë.

• Një Projektor Ipadash Lazer Nebulose Ujor :Dizajni unik i ujit që ndërprit dallën elegant dhe modernitetin në dhomën tuaj apo dhomën tuaj të ndenjes.

• E lehtë për T’u Përdorur :Pa nevojë për bateri, thjesht lidhini dritën dhe shijoni eksperiencën e pa vështirësisë të një llambë LED të sigurt dhe të besueshme.

• Lloji i Batërisë AAA :Lloji i batërve AAA siguron fuqi të qëndrueshme dhe përputhshmëri me një gamë të gjerë pajisjesh.

 

Karakteristikat:

Transformoni dhomën tuaj në një galaksi mahnitëse me këtë Projektor të Dritës Krijuese të Austronautit

Përmban një llambë hënore për një përvojë më realiste dhe immersive

I përshtatshëm për të krijuar një atmosferë relaksuese dhe qetësuese, ideale për momentet e flakëtimit ose meditimit

E lehtë për t’u përdorur dhe për të vendosur, thjesht lidhuni atë dhe shijoni shfaqjen e mahnitshme

Specifikat:

Ngjyra: e bardhë

Voltage hyrëse 110-240V

Voltage dalëse 5V

Materiali: ABS

Furnizimi i energjisë: tapa USB

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “abazhur astronaut”
You're viewing: abazhur astronaut 2200 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close