iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

antislip

99 L

Përshkrimi

Përshkrimi

Përdoret lehtësisht, pastroni sipërfaqen fillimisht, pastaj ngjituni fortë në sipërfaqen e butë, lidhje e fortë dhe kapacitet maksimal për të siguruar mbrojtje të gjatë kundër rrëzimit, dhe mund të largohen pa lënë asnjë rezidencë.

Karakteristika

– Ngjyra: Bardhë.
– Materiali: PEVA.

– ANTIDRIFTI: Strehimet e vijave të papërshtatshme janë me teksturë të lehtësuar për të përmirësuar tërheqjen në sipërfaqe të buta, dhe parandalojnë efikasitetisht rrëzimin. Në të njëjtën kohë, vijat e lehta janë të rehatshme për t’u ulur ose ulur.
– VERSATILITETI: Përshtatet për përdorim në dysheme banjosh, vaskos, dush, pishina, shkallë, kuzhinë, çdo vend që mund të rrëzohet.
– PËRDORIMI I LEHTË: Strehimet antidrift kanë shtresa ngjitëse të forta, që sigurojnë instalim të sigurt dhe shmangje të ryzave, ngutjes, zvogëlimit dhe ngjitjes. Ju vetëm duhet të ngjitni kudo që dëshironi, dhe pastaj të shkeleni dhe të ngjitni me lehtësi.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “antislip”
You're viewing: antislip 99 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close