iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

llampe rrotulluese shumengjyreshe

990 L

Përshkrimi

 

Karakteristikat:
Dizajn unik: Balona i plotë ngjyrash LED mund të ndryshojë automatikisht dhe të rrotullohet për të krijuar efekt si në diskotekë.
Mbrojtja e mjedisit dhe kursimi i energjisë: stabiliteti i mirë i dritës, jeta e gjatë e shërbimit, mënyra e kontrollit: kontroll inteligjent automatik.
Ata mund të projektojnë modelin e ngjyrave që rrotullohen në mur, tavan ose dysheme, dhe ndriçimi i skenës së skenës mund të kthejë çdo dhome në skenë parti.
Skenari i përdorimit: Është shumë i përshtatshëm për ditëlindje, feste familjare, feste nëpër pishinë, feste diskoteke, valle, festë Krishtlindjesh, festë Halloween dhe festa të tjera festive.
Ndriçimi i festeve familjare është i përshtatshëm për dritë që rrotullohet për argëtim. Ka bazë standard E27 dhe është i përshtatshëm për shumicën e pajisjeve të ndriçimit. Rrotullohet automatikisht kur është i ndezur.
Specifikime:
Materiali: Material plastik
Dimensionet: Siç shihet në figurë
Fuqia e balonit: 6w
Fuqia e mbajtësit të llampës: 200w
Paketa përfshin:
1x Lampa
1x Mbajtes i Lampës E27

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “llampe rrotulluese shumengjyreshe”
You're viewing: llampe rrotulluese shumengjyreshe 990 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close