iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

dobesuese gushe

990 L

Përshkrimi

 • Application: Fytyra
 • Material: Silikon

Përshkrimi i Produktit

Karakteristikat:

〖Materialet e lartë〗Trupi ABS i qëndrueshëm i mbuluar me materialet silikonike.

〖Trajneri i muskujve të fytyrës〗Siguron rezistencë për ushtrimin e forcës së muskujve të fytyrës, ushtrimet më efektive të muskujve të fytyrës dhe përmirësimin e problemeve të fytyrës.

〖Ndihmon në rivendosjen e frymëzimit të ri〗Efekti i zbehjes dhe ngritjes është çfarë mund të merrni nga trajneri ynë i adhurueshëm i faqes së arushit blu, ai ndihmon të përmirësojë konturet e fytyrës, të tensionojë lëkurën, të ngritë zgavrën e faqes dhe të parandalojë dy faqe.

〖Lëkura efektive〗Dizajni i trajnerit tonë të çelit jeton në aktivizimin e muskujve për të përmirësuar vitalitetin e fytyrës dhe qafës suaj, të rinovojë lëkurën tuaj dhe të reduktojë rrudhat dhe vijat fine, gradualisht rivendos frymëzimin në moshën e ri.

〖Ushtrim portativ〗Mbajeni me ju, për ta përdorur në rrugë, në palestër, në punë, përdorni atë kurdo dhe kudo.

Specifikacioni:

Madhësia: 22 * 62 * 35mm

Materiali: ABS + Silicone

Peshë: 69g

 

 

Detajet Shtesë

1.Stimulon dhe trajnon muskujt e çelit për të tonifikuar, rigjate dhe ngritur lëkurën e zbehtë/ ​​lirshme.

2. Siguron efektin natyral të formimit dhe ngritjes së fytyrës.

3. Krijon një fytyrë formë – V

4. Djeg dhe zvogëlon fanelën e çelit

5. Rrit elasticitetin e lëkurës, zvogëlon pamjen e vijave fine dhe vijave të rrudhave

6. Siguron përdorim afatgjatë për zvogëlimin e fytyrës.

7. Portativ, i sigurt për t’u përdorur dhe i përshtatshëm për udhëtime.

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “dobesuese gushe”
You're viewing: dobesuese gushe 990 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close