AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

BATANIJE JASTËKU 2 NË 1

$ 21.51

In stock

jastëk | batanije | pambuk | shitje | sale | gjumë |

SKU: 588 Category: Tags: , , ,

Shënim: Për shkak të ndryshimit të dritës dhe ekranit, ngjyra e artikullit mund të jetë paksa e ndryshme nga fotografitë. Ju lutemi lejoni diferencat 1-3 cm për shkak të matjes manuale.

Udhëzime për larjen: Mund të lahet, jo të zbardhet klori, të thahet në hije, të hekuroset

Emri i artikullit: batanije jastëku

Madhësia: Madhësia e shpalosjes së jastëkut rreth 40 * 40cm është 100x150cm

Ngjyra: siç tregon fotografia

Materiali: poliester

Paketa përfshin: 1 copë * batanije jastëku

Be the first to review “BATANIJE JASTËKU 2 NË 1”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu