iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

Berese byrecka modeli ri

990 L

Përshkrimi

 

Veçori

Prekja është e rehatshme, më e komodë dhe nuk do të dëmtojë duart tuaja pas përdorimit të gjatë.
Është i pastër dhe higjienik një herë, dhe sipërfaqja është e butë dhe nuk ka mbeturina.
Ky është një mënyrë e thjeshtë, e përshtatshme, praktike dhe shumë të lirë për të bërë mbështjellëse manti, të cilat mund t’ju ndihmojnë të bëni mbështjellëse të përsosura mantive brenda disa minutash.
Ky është një mjet magjik i kuzhinës që lejon familjen tuaj të gatuajnë lehtësisht DIY pa u shqetësuar për rrotullimin e mbështjellësve të mantive. Vetëm shtypni mjetin dhe ata menjëherë do të bëjnë një mant të bukur.
Sipas humorit tuaj, mund të bëni mbështjellëse mantive të madhësive të ndryshme.
Ky produkt është bërë nga materiale të cilësisë të lartë, të qëndrueshme ndaj veshjes, pa shije dhe anti-korroziv.

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Berese byrecka modeli ri”
You're viewing: Berese byrecka modeli ri 990 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close