iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

Ndarese sirtaresh 4 cope roze

790 L

Përshkrimi

 

4 cop Ndarëse Sirtari

Veçoritë:
Materiale të vërteta: Kjo produkt është bërë nga plastik i lartë i cili ka një teksturë të fortë dhe të qëndrueshme.
Ndjenja e ngjyrës më komode: Ngjyrat e përdorura në këtë produkt janë ngjyra të thjeshta dhe elegante, që janë më të përshtatshme për rastet e shtëpisë.
Specifikime:
Sasi: 4 copa
Ngjyra: , Rozë
Materiali: PP
Madhësia: 32.4*7cm/12.76*2.76in
Funksioni: Kombino lirshëm sirtarët

Organizatorët Pliqesh të Poshtme të Nënveshjeve Ndashës të Depozitimit Kutia e Organizatorit të Dollapit 30 Rreshti për Rrobat Bras Shallat Krahëza Nënveshje

Informacioni i Produktit:
Ngjyra: bardhë
Madhësia: 6/7/11 Rrjeshtin e Fundit 14x32x12cm
Materiali: Nylon

Madhësia: 34*32*10cm(30 rreshta)
Ngjyra: gri e errët
Materiali: çorapet jo-të qeshura

Karakteristikat:
Mbajeni sendet tuaja shpejt dhe me saktësi, duke i lejuar që sendet tuaja të gjeni me lehtësi
Leshojini ato kur nuk i përdorni për të kursyer hapësirën
Bërë nga rrjet i nylonit, pa aromë, që mund të lani dhe qëndrojnë të qëndrueshëm
Në përputhje me dollapin me hapësirë të madhe, orenditë ose sirtarët
Klasifikojini nënveshjet tuaja, bratë nëntokesat, nektar të qafës, etj
Paketa përfshin:
1 x kuti depozitimi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Ndarese sirtaresh 4 cope roze”
You're viewing: Ndarese sirtaresh 4 cope roze 790 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close