AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Blender Homa HB-1077 Vigo metal

$ 0.00

In stock

Category:

Blender Motor i fuqishëm Trupi çelik inox Dy nivele funksionimi – normal dhe turbo Rregullim i qetë i nivelit të funksionimit me anë të kontrollit të shpejtësisë Grykë përzierjeje me thikë inox me 4 rreze Kupa pure 750 ml 1000W, 220-240V/ 50-60Hz

Be the first to review “Blender Homa HB-1077 Vigo metal”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu