AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Çantë Qesesh Mbeturinash

$ 4.23

In stock

Karakteristikat: 100% markë e re dhe me cilësi të lartë. Material me cilësi të lartë, i qëndrueshëm për përdorim të përditshëm. Ju gjithashtu mund ta mbani atë kur të bëni pazar. Mund të ju ndihmojë të mbani shumë gjëra, shumë të përshtatshme.

Mund të kursejë më shumë hapësirë ​​për shtëpinë tuaj dhe ta bëjë atë të pastër.

Specifikimet:

Materiali: PVC dhe rrjetë Madhësia: 42 * 15.5 * 11cm

Ngjyra: blu, jeshile, rozë

Lloji: i varur

Paketa e përfshirë: 1 x Çanta Mesh mbeturinash Kuzhinë Shtëpie

Be the first to review “Çantë Qesesh Mbeturinash”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu