iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

doreza antizjarr

500 L

Përshkrimi

Karakteristikat:

1. Çorapët janë bërë nga materiale të shkëlqyera, të cilat janë të buta dhe nuk do të shkaktojnë dëm në duar

2. Skenarë të shumtë përdorimi, kur bëni detyrat e shtëpisë në shtëpi, mund të ndiheni të jeni jashtëzakonisht të dobishëm pa qëllim

3. Kushtojuni vëmendje duarve tuaja dhe shtoni një shtresë mbrojtëse atyre

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “doreza antizjarr”
You're viewing: doreza antizjarr 500 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close