iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

mbajtese letre kuzhine dyshe

1990 L

Përshkrimi

 • Material: Druri
 • Origjina: Kina

Karakteristikë:

1. Dizajni i thikës së prerjes dy mënyrash, thika e prerjes ka kaluar shumë eksperimente prerjeje, prerja është e butë, e lehtë dhe e kujdesshme, është kaq e thjeshtë të thyhet me një shufë të lehtë, të thuhet lamtumirë për çuditë e shkëputjes me dorë, mund ta përdorni me besim, është një ndihmës i mirë në kuzhinë.

2. Produkti ka një dizajn me shumë degë, që mund të depozitojë dy  produkte në të njëjtën kohë.  Është i përshtatshëm për vendosjen e fletës zbërthuese e vajit, fijeve të plastikut, fletës së pjekjes me folie alumini, etj., 

3. Dizajni i pasmës së produktit është perforuar, jo vetëm mund të përdoret në tryezë, por mund të ngrihet edhe në mur, që është shumë i shthurur dhe i lehtë të marrësh kur e përdor, i përshtatshëm për nevojat e depozitimit në mjediset ndryshe.

4. Produkti ka një kapak llizës dhe një dizajn me kyç. Është shumë i lehtë të ndryshosh filmin. Mund të zgjedhësh sipas prirjeve të ndryshme. Është e lehtë dhe e përshtatshme për përdorim. Është ngjitur me gozhdë të cilesës së lartë, është i butë dhe i përshtatshëm për hapje dhe mbyllje. Nuk është e lodhshme dhe është shumë e qëndrueshme.

5. Është bërë nga bambu natyral. Këndet janë gdhendur kujdesshëm, të buta dhe të cilëta pa thundër, të buta në prekje dhe më të afërta për mbrojtjen e doreve.

Kujtesë: Produkti është bërë nga bambu natyral, dhe ngjyra e çdo produkti mund të ndryshojë, që është një fenomen normal.Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “mbajtese letre kuzhine dyshe”
You're viewing: mbajtese letre kuzhine dyshe 1990 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close