AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

QESE ME VAKUM

$ 16.07$ 32.14 (-50%)

In stock

| Qese me vakum | 1 minipompë elektrike | ruajtjen e ushqimeve | super cilësi | pastrohen lehtë | të ripërdorshme |

Seti fantastik për ruajtjen e ushqimeve përfshin 1 minipompë elektrike të rikarikueshme dhe 5 qese me vakum të madhësive të ndryshme.

Qeset me vakum për ruajtjen e ushqimit janë të ripërdorshme.

Ato janë me zinxhir të dyfishtë që krijon një pengesë hermetike, bllokon depërtimin e lagështisë dhe oksigjenit.

Minipompa e vakumit është shumë e thjeshtë për t’u përdorur, mjafton një prekje e lehtë e butonit në vetëm 10 sekonda për të larguar ajrin.

Këto qese me vakum pastrohen lehtë me uthull, detergjent apo dhe ujë të ngrohtë.

Mund të përdoren për mishrat, fruta e detit, perimet, frutat, drithërat etj.

Të përshtatshme, për: hotele, restorante, kuzhina, familje, udhëtime në natyrë, udhëtime biznesi, pune etj.

Ushqimet ruhen të freskëta deri në 5 herë më gjatë.

Be the first to review “QESE ME VAKUM”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu