AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Mbajtese Per Pijet Ne Formen e Globit

$ 25.26$ 50.52 (-50%)

In stock

Globi yne i pijeve eshte produkti qe ju po kerkonit, per cdo feste.

Ti mund te keshe te gjithe boten dhe pijen ne doren tende.

Tiparet:

1- Kapacitet deri ne 1.5L
2-Transparente
3-E lehte per tu perdorur
4-Perfekte per cdo feste
5-Ne formen e Globit

Dergesa Falas Ne Te Gjithe Shqiperine:

Na lejoni 2-4 dite per transportin jashte Tiranes.
Brenda Tiranes porosia ju vjen brenda dites.
Pagesa ne momentin kur dorezohet porosia.
Pagesat mund te behen edhe nepermjet PayPal.
20 Ditë Kthimi, Kur produkti ka probleme.
Telefono Tani: +355 69 70 23 821

Ne Ju Garantojme:

☑️  Pa tarifa te fshehura.☑️  24/7 asistence @ishpejti.a.☑️  Pagesa te sigurta Cash ose PayPal.

 

Globi yne i pijeve eshte produkti qe ju po kerkonit, per cdo feste.

Ti mund te keshe te gjithe boten dhe pijen ne doren tende.

Tiparet:

1- Kapacitet deri ne 1.5L
2-Transparente
3-E lehte per tu perdorur
4-Perfekte per cdo feste
5-Ne formen e Globit

Dergesa Falas Ne Te Gjithe Shqiperine:

Na lejoni 2-4 dite per transportin jashte Tiranes.
Brenda Tiranes porosia ju vjen brenda dites.
Pagesa ne momentin kur dorezohet porosia.
Pagesat mund te behen edhe nepermjet PayPal.
20 Ditë Kthimi, Kur produkti ka probleme.
Telefono Tani: +355 69 70 23 821

Ne Ju Garantojme:

☑️  Pa tarifa te fshehura.☑️  24/7 asistence @ishpejti.a.☑️  Pagesa te sigurta Cash ose PayPal.

 

Be the first to review “Mbajtese Per Pijet Ne Formen e Globit”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu