iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

forme per donuts

150 L

Përshkrimi

 • Forma e kallupit: Rreth
 • Materiali: ABS
 • Numri i modelit: Kallupi i Petullave
Specifikime:
Ngjyra: siç tregohet
Materiali: ABS
Madhësia: siç tregohet
Lloji: formë rreth
Veçoritë:
* Materiali: Kalupi për petulla është bërë nga materiali i padheqshëm ABS, i lehtë për pastrim.
* E lehtë për përdorim: Kalupi rreth për petulla prerë lehtësisht petullat tradicionale.
* Përshtatshëm: Mund të bëni petulla me fëmijët tuaj dhe të bëni ëmbëlsira të bukura për familjen dhe fëmijët.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “forme per donuts”
You're viewing: forme per donuts 150 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close