iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

luge kapese

690 L

Përshkrimi

 

Veçoritë:
1. Përdorimi i gjerë: Gjerësia e zgjedhësit tonë të mbeturinave e bën të përshtatshëm për përdorim në kontekste të ndryshme, duke e bërë një investim shumë të mirë për këdo që ka nevojë për një mjet besueshëm që mund të kryejë funksione të shumta.
2. Trupi i Aluminit të Cilësisë së Lartë: Trupi i aluminit të cilësisë së lartë i zgjedhësit të mbeturinave siguron durim dhe forcë për të garantuar që produkti të zgjasë më gjatë. Gjithashtu, dizajni i tij i lehtë dhe i përshtatshëm e bën të lehtë për të ruajtur dhe transportuar.
3. Preciz dhe i lehtë për përdorim: Dizajni unik i përthithësit tonë të pastërimit lejon lëvizje më të saktë, e cila është e veçantësisht e dobishme për individët me fleksibilitet ose lëvizshmëri të kufizuar. Lehtësia e përdorimit të tij bën që të jetë i përshtatshëm edhe për njerëzit që po rikuperohen nga lëndimet ose nga operacionet.
4. I Sigurt dhe Efektiv: Zgjedhësi ynë i mbeturinave është dizajnuar me sigurinë në mendje, duke minimizuar rrezikun e aksidenteve ose dëmtimeve gjatë përdorimit. Kjo veçori siguron që përdoruesit mund të punojnë me siguri dhe të arrijnë qëllimet e tyre pa frikë nga lëndimet apo dëmtimi ndaj tyre apo të tjerëve.

Materia: alumin
Gjatësia e zgjeruar: 80 cm / 3.14 inc

 

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “luge kapese”
You're viewing: luge kapese 690 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close