iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

Furca pastrimi per shishet

1800 L

Përshkrimi

 

Furce Elektrike e Re pastruese e shishes USB Recharge Baby Bottle Cleaner Cup Pacifiers Silicone Brushing Tool Kitchen Appliance
Karakteristikat kryesore të shkrubrit të ri elektrik të shishes së bebes:
– 3 në 1 skrub elektrike bebe, 2 koka skrub silikoni dhe 1 skrub nilon për pipat
– 2 koka shkrubi për pastrimin e shishes dhe bimbës që mund të montohen dhe dezmontojsnë lehtë

– Silikoni i kategorisë ushqimore që është pa aromë, jo toksik dhe BPA
– Rrotullimi i 360 gradëve ofron pastrim të fuqishëm, efikas & pa mundim
– Doreza e gjate anti-rrëzuar për pastrimin e lehtë të shumë llojeve të shishave dhe gotave
– Bateria 1200mAh me rimbushje USB, e përshtatshme për përdorim
– Dizajni i përzierjes për pastrim të lehtë dhe përdorim të sigurt
– Aftësi të varjes me një bashkim për tharje të shpejtë & higjienë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Furca pastrimi per shishet”
You're viewing: Furca pastrimi per shishet 1800 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close