iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

Organizuese tualeti jeshile

990 L

Përshkrimi

Materiali: PVC
Numri i niveleve: SINGLE
Numri i modelit: Banjo dushi
Lloji i instalimit: Lloji i montuar në mur
Origjina: Kina kontinentale

Pikat e pikave:
1. Instalim i lehtë: Kadi i dushit të banjës përmban butona të këputur për instalim dhe heqje të lehtë, nuk kërkon shpime në mur dhe ju sjell shumë komoditete.
2. Praktike dhe e dobishme: Ngjitësja e dushit ju bën të mundur ruajtjen e sendeve të banjës, e mban banjën të organizuar dhe është e përshtatshme për t’u shpëlarë.
3. Materialet e qëndrueshme: Rafti i ruajtjes së dushit për montim në mur është prej alumini hapësinor, është i lehtë, por i fortë dhe përdor dizajne kullimi dhe ajrimi për t’i mbajtur artikujt të thatë shpejt.
4. Aplikime të gjera: Rafti i organizimit të dushit është i përshtatshëm për të ruajtur sende të vogla dhe aksesorë dushi, të tilla si sapuni, larja e trupit, shampo, krehër, etj.

5. E lehtë për t’u përdorur: Rafti i shportës së dushit mund të montohet lehtësisht në sipërfaqe të lëmuara, të tilla si pllaka qeramike, mermer artificial, xhami, panele akrilike etj.

 


Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Organizuese tualeti jeshile”
You're viewing: Organizuese tualeti jeshile 990 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close