AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

GRIRËSE MANUALE

$ 10.70$ 21.40 (-50%)

In stock

| Grirëse manuale | shumëfunksionale |  mund të grini perime, fruta, mish | me teh të mprehtë | pa energji elektrike | markë e re |

Grirëse manuale shumëfunksionale.

Ndryshe nga mikset elektrike, kjo grirëse manuale është e lehtë për t’u përdorur.

Funksionon pa energji elektrike.

Thjesht duhet të vendosni përbërësit në enë, të bllokoni kapakun dhe më pas të rrotulloni levën e copëtimit.

E bërë nga materia ABS, me cilësi të lartë dhe plastika e klasës së ushqimit, jo toksike.

Me teh të mprehtë, ju mund të grini perime, fruta, mish, etj.

E përshtatshëm për familjen tuaj apo kampe, piknik dhe udhëtime.

Markë 100% e re dhe me cilësi të lartë.

Be the first to review “GRIRËSE MANUALE”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu