iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

Heqese pushi

1200 L

Kategoria:

Përshkrimi

 • Heqese pushi per rrobat
 • Pastruese per robbat
 • Me karikim
 • Pastron me lehtesi te gjitha rrobat tuaja
 • Teper praktike dhe e thjeshte per tu perdorur
 • Praktike per tu marre me vete

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Heqese pushi”
You're viewing: Heqese pushi 1200 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close