iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

Organizuese fishash me ngjitje

280 L

Përshkrimi

Material sigurie me cilësi të lartë:

1. E bërë nga TPU me cilësi të lartë, e qëndrueshme dhe jo e lehtë për t’u deformuar.

2 .Ngjitësja në pjesën e poshtme është një shirit i dyanshëm pa shënjues i zgjedhur pas shumë provash, i cili nuk lë shenja, ngjitet fort dhe nuk bie lehtë.

3. Për të siguruar një lidhje të fortë. Pastroni dhe pastroni sipërfaqet e pajisjes së lidhur me ujë të pastër përpara se të lidhni organizuesin e kordonit. Lëreni të thahet për të paktën disa orë përpara përdorimit.

Gama e gjerë e aplikimit:

Organizuesi ynë i kabllove është i përshtatshëm për më shumë se 80% të pajisjeve elektroshtëpiake dhe mund të aplikohet në pajisje të ndryshme kuzhine, të tilla si miksera, aparate kafeje, fërgesë me ajër, kazan elektrik, tostera, tenxhere me presion, shtrydhëse frutash; Pajisje të vogla, televizorë, kompjuterë etj.

Mbështetni një shumëllojshmëri panelesh: një shumëllojshmëri panelesh mund të ngjiten dhe ngjitësi mbështet një sërë llojesh materialesh: dru, qelq, metal, plastikë, lëkurë, pllaka, tulla, letër-muri.

I fuqishëm dhe i përshtatshëm: Këtu është një organizues i vogël kordoni i krijuar për të hequr rrëmujën nga telat e shtëpisë tuaj. Kjo ju lejon të mbështillni me lehtësi telin me një dorë. Të gjitha telat e pajisjeve tuaja të kuzhinës do të jenë në rregull.

Materiali: TPU

E aplikueshme: Shtëpi / Zyrë

Përparësitë: Nuk ka instalim shpimi

Dimensionet: 103x30x28mm/4.06×1.18×1.1in

Pesha: 36g

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Organizuese fishash me ngjitje”
You're viewing: Organizuese fishash me ngjitje 280 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close