AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Huda Beauty Make Up

$ 10.68$ 21.46 (-50%)

In stock

HUDA BEAUTY… produktet me te mira per make up!⠀
Per mbremjen e fundvitit zbukurohu me make up profesional dhe cilesor.⠀

Ky set eshte fantastik sepse permban produktet kryesore per lyerjen e buzeve, syve dhe vetullave!⠀

Nuk ke nevoje te shpenzosh para neper sallone bukurie vetem se ato perdorin produkte profesionale.⠀
Tanime mund ti kesh edhe ti😉💁‍♀️

Na ndiqni per me shume oferta.⠀

http://bit.ly/2y5Qwed⠀

•Porosia direkt në adresën që ju dëshironi.⠀
•Paguaj në momentin që merrni porosinë.⠀
Per porosi na kontaktoni ne Inbox ose 0697023821.⠀

Be the first to review “Huda Beauty Make Up”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu