AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Kosh Portativ Per Mbeturina

$ 8.54$ 17.30 (-51%)

In stock

Koshi yne portativ per mbeturina eshte produkti qe kuzhina juaj duhet ta kete.

Mund te vendoset ne nje nga syrtaret e kabinetit, ne qilar etj.

Ky kosh eshte me dizanj portativ, dhe ju lejon qe te ruani hapsire kur nuk do ta perdrni.

Tiparet:

1-E thjeshte per tu vendosur.
2-Permasat 25.3 x 17.5 x 28.6 cm.
3-Dizanj portativ.
4-Kompakte.
5-Duhet ta keni patjeter ne kuzhinen tuaj.
6-Kursen Hapsire.

Dergesa Falas Ne Te Gjithe Shqiperine:

Na lejoni 2-4 dite per transportin jashte Tiranes.
Brenda Tiranes porosia ju vjen brenda dites.
Pagesa ne momentin kur dorezohet porosia.
Pagesat mund te behen edhe nepermjet PayPal.
20 Ditë Kthimi, Kur produkti ka probleme.
Telefono Tani: +355 69 70 23 821

Koshi yne portativ per mbeturina eshte produkti qe kuzhina juaj duhet ta kete.

Mund te vendoset ne nje nga syrtaret e kabinetit, ne qilar etj.

Ky kosh eshte me dizanj portativ, dhe ju lejon qe te ruani hapsire kur nuk do ta perdrni.

Tiparet:

1-E thjeshte per tu vendosur.
2-Permasat 25.3 x 17.5 x 28.6 cm.
3-Dizanj portativ.
4-Kompakte.
5-Duhet ta keni patjeter ne kuzhinen tuaj.
6-Kursen Hapsire.
Kodi: #00392

Dergesa Falas Ne Te Gjithe Shqiperine:

Na lejoni 2-4 dite per transportin jashte Tiranes.
Brenda Tiranes porosia ju vjen brenda dites.
Pagesa ne momentin kur dorezohet porosia.
Pagesat mund te behen edhe nepermjet PayPal.
20 Ditë Kthimi, Kur produkti ka probleme.
Telefono Tani: +355 69 70 23 821

Be the first to review “Kosh Portativ Per Mbeturina”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu