AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Kullonjese Per Enet

$ 12.56$ 25.12 (-50%)

In stock

Mbajeni kuzhinen tuaj te paster me kete super Kullonjese Per Enet.
Ka nje kapacitet te larte dhe me lehtesi mund te mbaje gjithcka duke filluar nga pjatat, gotat dhe aksesore te tjere.
Sapo te keni mbaruar pune mund ta palosni dhe mirupafshim rremuja te teperta.
Hapet dhe mbyllet sipas nevojes suaj, nuk ka pse ta mbani gjithmone te hapur ne kuzhine dhe tju zere vend!

Mbajeni kuzhinen tuaj te paster me kete super Kullonjese Per Enet.
Ka nje kapacitet te larte dhe me lehtesi mund te mbaje gjithcka duke filluar nga pjatat, gotat dhe aksesore te tjere.
Sapo te keni mbaruar pune mund ta palosni dhe mirupafshim rremuja te teperta.
Hapet dhe mbyllet sipas nevojes suaj, nuk ka pse ta mbani gjithmone te hapur ne kuzhine dhe tju zere vend!

Be the first to review “Kullonjese Per Enet”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu