iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

kuti plastike per kepucet te bardha

200 L

Përshkrimi

 

Përshkrimi i produktit:
Materiali: PP
Madhësia: 31 x 21 x 12.5cm / 12.2in x 8.26in x 4.92in

Karakteristikat:
Materiali – Kuti depoje të këpucëve është bërë nga një material PP i ri me një dizajn më të trashë. Ka një kapacitet mbajtës të fortë, mund të rezistojë presionit, parandalon deformimin, dhe është më lehtësues.
Madhësia – 31 x 21 x 12.5cm / 12.2in x 8.26in x 4.92in. Përshtatet për gra. E lehtë për të hequr sendet nga kutia juaj depoje këpucësh.
E qartë – Dizajni i kapakut transparent ju lejon të shihni çfarë ka brenda kutisë depoje këpucësh pa e larguar këpucën. Është e përshtatshme për ju të bëni zgjedhje më të mira.
Përdorime të shumëfishta – Jo vetëm për këpucë, por edhe për dollapin, për rrobat dhe nënëveshjen.
Ruajtja e hapësirës – Dizajni stackable bën që problemi i depove të këpucëve të zgjidhet lehtësisht me një cep të vogël kur përdoret kutia e këpucëve. Kutitë e këpucëve të pakërcyera mund të përthuren për të kursyer hapësirën dhe janë të lehta për tu mbajtur dhe de-mbajtur.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “kuti plastike per kepucet te bardha”
You're viewing: kuti plastike per kepucet te bardha 200 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close