iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

hapese vere

1990 L

Kategoria:

Përshkrimi

 

Hapës Vere

Përshkrimi: 
Materiali: plastik
Madhësia e hapësit të verës: 19.4 x 4.8x 1.9cm
Karakteristikat:
-1.Dhuratë e përsosur: seti i hapësit të verës përfshin hapësin e verës, prerësin e letërve, verdhën e verës dhe ndaluesin e vakumit të verës. Të gjitha të paketuara në një kuti ekzotike, që është zgjedhja perfekte e dhuratave.
-2.Prezantuesi i letërve: Prerësi i letërve të ndihmon të hiqni letrat e mbylljes në mënyrë të lehtë dhe të shpejtë. Vetëm vini prerësin e letërve verticalisht mbi mbylljen e shisheve dhe rrotullojeni rreth tij për të hiqur letrat e mbylljes.
-3.Verduesi i verës: Vetëm futni verduesin e verës në shishe për të hedhur verën lehtë në kupën tuaj të gotës verë për të shmangur derdhjen gjatë hedhjes.
-4.Hapësi i shisheve të verës me presion ajri përdorin principin e presionit të vakumit, të lehtë për të përdorur dhe shpejt për të hapur shishen e verës
5.Pini i çelikut inox mund të jetë i sigurt dhe pa erë, i qëndrueshëm dhe i qëndrueshëm

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “hapese vere”
You're viewing: hapese vere 1990 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close