iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

Lares Gotash Titiz

690 L

Kategoria:

Përshkrimi

Përshkrimi i produktit

Absolutisht do ta keni këtë në kohën e pastrimit!
Çdo gjë bën pastrimin e gotave një bukuri. S’ka më gota vere të thyera. Pastruesi i Thesarit me dy brinjë bën një shtojcë të mrekullueshme në kuzhinën tuaj përkatëse të shtëpisë tuaj.
Pastruesi profesional me dy brinjë dhe bazë mbajtëse me kunjë bashkëngjitur në lavaman pastron plotësisht enët e gotave për bare të ngarkuara dhe restorante. Mbahet në pozicion si ju rrëzoni gërshërë në mes të dy grupeve të brinjëve.
Pastron të dy anët e gotës njëherazi si dhe ato zona të vështira për tu arritur. Ruani kohën dhe përpjekjet, bën pastrimin e enëve tuaja të gotave një gëzim.
Dizajni i Thesarit të dyfishtë brinjë vepron perfekt si një pastrues për shishe foshnje, enë kuzhine, dhe detyra të tjera larjeje të enëve.
Pavarësisht nëse përdoret në kuzhinë, restorant, apo bar, pastruesi i dy brinjëve është një aksesori cilësor për nevojat tuaja të larjes së pjatave!

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Lares Gotash Titiz”
You're viewing: Lares Gotash Titiz 690 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close