iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

shtrese silikoni per byrek

690 L

Përshkrimi

 

Përshkrimet:

tapet silikoni per brum

Mund të përdoret për të ushqyer fëmijët me përbërëse të ushqimit të përditshëm delikat të pjekurisë delikate.

I qëndrueshëm ndaj vajit, i butë dhe mund të vendoset në furrë.

I lehtë për të pastruar, ujëja lahet pastron.

Munt te gatuani lehtesisht mbi te, nuk ngjit.

Ngjyra blu gjendje

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “shtrese silikoni per byrek”
You're viewing: shtrese silikoni per byrek 690 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close