iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

Likoplast

150 L

Përshkrimi

 

Përshkrimi:
Dizajnuar për ata që vuajnë nga dhimbjet ose lëkurat e kamjes, ngjitni mbulesën në këpucë për të ulur presionin dhe dhimbjen.
Parandalon këpucët që i vrasin këmbët tuaja. E shmangni dhimbjen në këmbë dhe lëkurat e kamjes për shkak të një ecjeje të gjatë.
E bërë nga një rrjet i komodë i frymëzuar, sponxhe 4D dhe rrobë që merr frymë, e mbështet këmbën tuaj dhe lehtëson dhimbjen.
Mbulesa e këmbës mund të përshtatet sipas madhësisë së këpucës, dhe mund të zgjidhen trashësi të ndryshme.
1 Çift Mbulesa Komode e Butë Mbushëse Kujdesi për Këmbët
Materiali: sfungjer
Madhësia:9.3*6.5*0.7 cmShqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Likoplast”
You're viewing: Likoplast 150 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close