iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

mbrojtese hekuri

990 L

Përshkrimi

 

Funksionalitet:
1. I bërë nga material i lartë cilësie, jo-adherues dhe i durueshëm.
2. Sipërfaqja e shkëlqyeshme, e lehtë për përdorim dhe e përshtatshme për shumicën e hekurave.
3. Mund t’ju ndihmojë të bëni më shumë punë me më pak mund në më pak kohë.
4. Mbrojt rrobat dhe tekstilet tuaja nga temperaturat e larta.
5. Mbron gjithashtu elementin e jashtëm të hekurit për përdorim të gjatë.

 

Specifikacioni:
100% Brand i Ri dhe cilësi e lartë
Materialet: Material retikular
Madhësia: S:35cm x 50cm L:40cm x 60cm
Ngjyra: dërgohet në rast të rastit
Sasia: 1 copë

Njoftim:
Ju lutemi lejoni 1-3cm gabim për shkak të përtypjes manuale.
Ngjyrat mund të jenë të ndryshme si ndryshimi i ekranit, ju lutemi të kuptoni.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “mbrojtese hekuri”
You're viewing: mbrojtese hekuri 990 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close