AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Luigi Ferrero FR-6044 2 në 1 enë me uthull dhe vaj, tapë portokalli

$ 10.68

In stock

Category:

Olivener 2 në 1 – dy vrima derdhjeje në një shishe Mbajtëse silikoni për mbyllje të ngushtë Gypa për derdhje të saktë pa mbaruar shishja Kur shishja është plot, ka një kontrast midis uthullës dhe vajit/vajit të ullirit, gjë që e bën shërbimin spektakolar dhe interesant Made prej xhami borosilikat Dimensionet: Ø10xH20cm I pershtatshem per pastrim ne lavastovilje

Be the first to review “Luigi Ferrero FR-6044 2 në 1 enë me uthull dhe vaj, tapë portokalli”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu