AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Luigi Ferrero FR-6045 2 në 1 enë uthull dhe vaj, tapë e kuqe

$ 10.68

In stock

Category:

Olivener 2 në 1 – dy vrima derdhjeje në një shishe Mbajtëse silikoni për mbyllje të ngushtë Gypa për derdhje të saktë pa mbaruar shishja Kur shishja është plot, ka një kontrast midis uthullës dhe vajit/vajit të ullirit, gjë që e bën shërbimin spektakolar dhe interesant Made prej xhami borosilikat Përmasat: Ø8.5xØ9xH20cm I përshtatshëm për pastrim në pjatalarëse

Be the first to review “Luigi Ferrero FR-6045 2 në 1 enë uthull dhe vaj, tapë e kuqe”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu